Memento Vivere

Start

Spacer po Szklarskiej Porębie i okolicach ma same zalety. Alpejski klimat, czyste powietrze i spore nasłonecznienie terenu sprawiają, że można spędzić poza domem cały dzień. Żywiczne olejki unoszące się w powietrzu działają dobrze na drogi oddechowe i samopoczucie. Najpopularniejszym szczytem, na który można dojść ze Szklarskiej Poręby, jest Szrenica, znajdu
więcej na temat: Szczyty Szklarska Poręba
Zapraszamy do naszego nowo wybudowanego domu w południowo-zachodniej części kraju, niedaleko od granicy czeskiej i niemieckiej w Górach Izerskich; styl domu jest inspirowany tradycyjnym stylem domów łużyckich (domy przysłupowe) zlokalizowanych w regionie. Dom jest położony na wysokim wzgórzu i otwiera okna na niesamowite panoramiczne widoki na Pogórze Izerskie, Góry Kaczawskie i kotlinę jeleniogórską i ma również bezpośredni dostęp do lasów w Górach Izerskich, zaledwie kilka kroków od naszej werandy.

Znajdujemy się w małej, cichej i malowniczej wsi Kopaniec, która jest znana ze swoich lokalnych utalentowanych artystów, intrygujących znalezisk archeologicznych i świeżych lokalnych produktów żywnościowych, nie daleko od Szklarskiej Poręby (12km) i wiele innych lokalnych atrakcji turystycznych.

Jest to raj dla miłośników przyrody; odkryj urokliwe pagórki i lasy pieszo lub rowerem przez wiele szlaków turystycznych i rowerowych docierających do punktów widokowych w okolicy. Poznaj lokalne jelenie i ptaki, które często odwiedzają nasz dom, lub po prostu usiądź sobie wygodnie na zewnątrz i podziwiaj widoki oraz spokój i ciszę.

Oferujemy dwa piękne, przestronne pokoje: jeden podwójny i jeden pokój rodzinny, każdy ze stylową łazienką. Nasi goście mogą zrelaksować się w czytelni, gdzie można przygotować sobie filiżankę herbaty lub kawy i podziwiać widoki.

Jest bardzo dobry wybór restauracji w Szklarskiej Porębie, a także bliżej do naszego domu. Można też zjeść w naszym domu korzystając z grilla, a także zamówić posiłki z lokalnej restauracji i konsumować w naszej jadalni.

Jesteśmy profesjonalni i doświadczeni nauczyciele języka angielskiego i włoskiego, możemy zaoferować gościom możliwość kursów pełnego zanurzenia oraz wiele innych ciekawych zajęć językowych podczas pobytu w naszym domu.

Zapewniamy miłą obsługę i ciepłą domową atmosferę.

  • góry
  • szlaki turystyczne
  • szlaki rowerowe
  • warsztaty artystyczne
  • wiele atrakcji turystycznych w okolicy
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Memento Vivere
Szczyty Szklarska Poręba